Kategorie
Technika

Świat graczy Fortnite wywrócił się do góry nogami

komputer PC
Wysokie oczekiwania: Świat Fortnite zmienił się na zawsze po ogromnym wydarzeniu w grze, które zakończyło rozdział 2 i zapoczątkowało rozdział 3. Gracze biorący udział w wydarzeniu mogą oglądać wszystko w czasie rzeczywistym w postaci UFO, zombie , a nawet Duane. The Rock” Johnson przejął wyspę gry.

Fortnite, jedna z największych i najpopularniejszych gier typu battle royale, przechodzi kolejną dużą aktualizację. Narodziny nowego rozdziału wzbogacą grę o nową zawartość, postacie, mechanikę i fabułę. Tę zmianę poprzedziło wydarzenie na żywo w grze, które zmieniło wygląd kultowej mapy gry.

Podobnie jak czarna dziura z poprzedniej części gry, gracze Fortnite unoszą się nad gigantycznym oceanem po wczorajszym wydarzeniu. Gracze oczekują, że ta grafika przetrwa do oficjalnej aktualizacji, kiedy wszystko, od nowych map po nowe umiejętności i interakcje postaci, będzie dostępne dla graczy w grze.

L Jedną z najważniejszych zmian jest sama wyspa w grze. Dosłownie odwraca się podczas wydarzenia w grze. Podobnie jak wcześniejsze wyspy Athena i Apollo z rozdziałów 1 i 2, wyspa Artemis z rozdziału 3 została zaprojektowana, aby zapewnić graczom dodatkowe funkcje, w tym nowe punkty szczególne (POI), zdarzenia pogodowe i nie tylko oraz dziką przyrodę.

Oprócz nowego obszaru gry, rozdział 3 zapewni graczom nową mechanikę gry, która może fundamentalnie zmienić sposób gry. Jak oficjalnie ogłosiła firma Epic w rozdziale 3, gracze będą mogli teraz przesuwać się i obracać po mapie. Gracze będą również mogli korzystać z obozów, które mogą leczyć i zbierać broń oraz przedmioty, które były ukryte w poprzednich meczach.

Zgodnie z oczekiwaniami, żadne wydanie nie byłoby kompletne bez mnóstwa nowych grywalnych postaci do wyboru. Ogłoszenie jest również następstwem poprzedniego przecieku, który dał widzom zapowiedź najnowszych dodatków do Rozdziału 3, w tym SpiderMana, Marcusa Fenixa i Kait Diaz z Gears of War i „The Foundation”, postaci z Duane Johnson. kluczowych graczy w wydarzeniu na żywo.

Plotka głosi, że dzisiaj zostanie wydany nowy rozdział, ale firma Epic nie ogłosiła jeszcze oficjalnej informacji dotyczącej dostępności aktualizacji lub premiery pierwszego sezonu „Flipped”.