Kategorie
Kosmetyki

Shiseido: Synchro rozświetlacz skóry

kosmetyki
Ten rozświetlacz lub rozświetlacz jest częścią Synchro Skin od Shiseido, używam go praktycznie codziennie, ponieważ używam tylko kilku kropel na różne partie twarzy, dlatego ta 40 ml butelka jest bardzo trwała.

Synchro Skin Illuminator to kremowy rozświetlacz o średniej pigmentacji, idealny do uzyskania naturalnego i wyrafinowanego blasku klasycznego makijażu. Kremowa formuła jest idealna do nakładania palcami i łatwiej rozprowadzają się w odpowiednim miejscu, które chcemy rozświetlić, a także uważam, że jest nieco trwalsza niż pudry przeznaczone specjalnie do skóry suchej, a nawet tłustej w chłodne miesiące.

Ten rozświetlacz został zaprojektowany, aby rozświetlić skórę, jednocześnie zapewniając odrobinę nawilżenia. Dzięki korzyściom, które obejmują cztery godziny nawilżenia i osiem godzin świecenia, ten produkt jest idealnym przykładem zakupu kosmetyków z wieloma korzyściami. Ta jedwabista formuła składa się z kapsułek na bazie wody, które zawierają wodę mineralną z czystych górskich źródeł w Japonii, znanych z dobroczynnych właściwości pielęgnacyjnych, a także uniwersalnie pochlebnych różanych tonów, które nadają skórze odpowiednią ilość blasku. Bardzo podobało mi się używanie tego produktu i polecam go, szukasz delikatnego kremowego rozświetlacza.