Kategorie
Technika

SEJF NA ZEGAREK WOLF 1834

zegarek
Od 1834 r. brytyjska ikona WOLF znajduje się w centrum rynku luksusowej skóry, projektując najlepsze koperty na zegarki, zegarki i biżuterię.

W ciągu ostatnich 185 lat Wolf pomógł wielu ludziom zachować cenne osiągnięcia. Ta rodzinna firma wyrobiła sobie markę w branży zegarków od pięciu pokoleń dzięki nieustannemu dążeniu do perfekcji w rzemiośle. Jeśli interesują Cię zegarki, zwłaszcza zegarki automatyczne, i jesteś zainteresowany, to Wolf 1834 Watch Winder Safe jest dla Ciebie.

Wyrafinowane połączenie stylu i opatentowanej innowacji, ten sejf czerpie z prawie 200-letniego doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań do przechowywania i pielęgnacji cennych zegarków i biżuterii, z których jestem dumny. Dzięki opatentowanej technologii tachymetru głównym celem sejfu jest zdrowie zegarka. Podczas gdy inne marki na rynku stosują tylko codzienne prognozy, Wolf dokładnie oblicza określoną liczbę obrotów dla pojedynczego zegarka, zapewniając niezrównaną dbałość o zegarek.

zegarki

Korzystając z technologii, aplikacja na smartfona może również bezproblemowo sterować poszczególnymi (lub wspólnymi) wężownicami powietrznymi, umożliwiając ustawienie preferowanej prędkości lub kierunku obrotu w celu włączenia telefonu przez Bluetooth. Możesz także zarejestrować się online, aby otrzymać dwuletnią gwarancję dołączoną do każdego bezpiecznego zakupu.

Sejf posiada szuflady na biżuterię i akcesoria wyłożone bujnym zamszem i czarnymi panelami na zegarki. Z zewnątrz każdy sejf wykończony jest również polerowanym onyksem lub tytanem, co zapewnia nie tylko pierwszorzędne bezpieczeństwo, ale także estetykę. Kolekcja jest dostępna w 2, 8, 12 i 16 częściach z kodami kreskowymi z polerowanego tytanu lub gwiazdy ze sterowaniem Bluetooth, niestandardowymi szufladami i światową certyfikacją UL dla najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Istnieją trzy warianty sejfów. Okazjonalnie dwuczęściowy sejf dla kolekcjonerów Oriona. Bezpieczna awangarda składająca się z 8 części dla osób, których zegarki to coś więcej niż hobby. I Atlas, bestia 12 zwierząt dla prawdziwych fanów. Jeśli 12 części to za mało, dostępny jest również atlas 16 części.

Wolfwinder to ręczny precyzyjny instrument. Od optymalnych rozmiarów bębna i mankietów po technologię, która gwarantuje dokładne krzywizny każdego dnia, Wolf został przetestowany, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość. Oferując najwyższe zaangażowanie w jakość, każdy kołowrotek wilka jest objęty dwuletnią gwarancją, która pozwala śledzić od urodzenia do unikalnego numeru seryjnego. Ramkę i kopertę Wolfa

Wraz z innymi akcesoriami i narzędziami do zegarków można znaleźć na oficjalnej stronie Wolfa. Koperty zegarków Wolf są dostępne w różnych stylach i rozmiarach od 229 USD do 31 999 USD, a szeroka gama kopert zegarków wynosi od
5 USD do 355 USD.