Kategorie
Perfumy

Perfumy Giorgio Armani My Way Intense

Perfumy Giorgio Armani My Way Intense
MY WAY INTENSE to fascynujący nowy sposób doświadczania filozofii MY WAY, którą definiuje poszerzanie horyzontów, kształtowanie naprawdę wyjątkowego ja poprzez doświadczenia i spotkania oraz rozbudzanie zmysłów.

MY WAY INTENSE od GIORGIO ARMANI ukazuje, jak wyjście poza to, co znane, intensyfikuje percepcję. Prowadzi to do jeszcze silniejszego przeżywania chwil. U podstaw ducha MY WAY INTENSE leży odkrycie najprawdziwszej wersji siebie poprzez niezapomniane połączenia z innymi. MY WAY INTENSE zawiera w sobie intensywność doświadczenia, które pojawia się, gdy ktoś jest świadomy otaczającego go świata. To, co zwyczajne, przekształca się w niezwykłe, a każda chwila przeżywana jest głębiej. MY WAY INTENSE otwiera się jasnym blaskiem dzięki nutom serca bergamotki z Kalabrii we Włoszech i kwiatu pomarańczy z Egiptu. Nutę kwiatu pomarańczy uzyskuje się przy użyciu zmodernizowanej wersji rzemieślniczego procesu ekstrakcji enfleurage, który jest dostępny wyłącznie dla Giorgio Armaniego.

Ten zmieniony proces polega na wielokrotnym wlewaniu egipskich kwiatów pomarańczy w esencję z gorzkiej pomarańczy, aby uzyskać zimną ekstrakcję zapachu. Skutkuje to nutą kwiatu pomarańczy o bardziej intensywnej i trwałej kwiatowości, ponieważ współczesny proces enfleurage wychwytuje najbardziej złożone i lotne cząsteczki kwiatu. Ekskluzywne wytwarzanie nuty kwiatu pomarańczy tworzy nową interpretację jego zapachu, który łączy bogactwo i złożoność kwiatu z mocą i energią owocu. Oddaje musujący kwiatowy charakter, nadając górnym nutom naturalny i młodzieńczy blask. Zaproszenie do otwarcia się na nowe spotkania i doświadczenia. W sercu znajdują się dwa absoluty tuberozy, złożone z kwiatów zbieranych ręcznie w indyjskim regionie Mysore.

Absolut tuberozy, który jest ekskluzywny dla Giorgio Armaniego, jest ekstrahowany przy użyciu innowacyjnej metody destylacji molekularnej, w wyniku której powstaje nuta tuberozy z kremowymi, aksamitnymi fasetami. To ekskluzywne rzemiosło tworzy węchowe wrażenia podobne do nurkowania w polu płatków kwiatów tuberozy i nuty z nowoczesnym i uzależniającym kwiatowym szlakiem. Tuberoza łączy się z super infuzją jaśminowego grandiflorum, również z Indii i stworzona dla Giorgio Armaniego, co pozwala perfumiarzowi precyzyjnie wybrać i udoskonalić najbardziej kobiece aspekty tej nuty, obok jaśminu sambac. Te nuty tworzą w zapachu poczucie hojności i promiennej kobiecości.