Kategorie
Bez kategorii

Parfumy Christian Dior

Christian Dior
Duch Diora znajduje odzwierciedlenie w każdym z produktów domu i opiece podjętej na każdym etapie ich produkcji. Od Grasse do Paryża po Ogrody Dior, Parfums Christian Dior wzbogaca najpiękniejsze składniki, dzięki czemu każda z jego kreacji pomaga kształtować globalną aurę.

Perfumy marki Christian Dior znajdziesz po adresem www.e-perfumy.sklep.pl/christian-dior-c-489.html

Christian Dior opisał siebie jako projektanta mody i perfum. The House of Dior, założony w 1946 roku, zmienił oblicze kobiecego stylu na zawsze, gdy jego „New Look” (Nowy Wygląd) został odsłonięty w salach 30 Avenue Montaigne 12 lutego 1947. Rewolucyjnemu wyglądowi ma towarzyszyć odpowiedni zapach.

Christian Dior Miss Dior woda perfumowana
Christian Dior Miss Dior woda perfumowana

Miss Dior, wykończenie projektu, zaprojektowany, aby „pozostawić ślad pożądania w kobiecej modzie”.

To ponadczasowe perfumy były pierwszym zapachem stworzonym przez wizjonerską markę, która wynalazła koncepcję globalnego piękna wraz z Rouge Dior i kolejnymi liniami kosmetycznymi. Obecni powiernicy tej legendarnej ekspertyzy – François Demachy, twórca perfum Dior i Peter Philips, twórca i dyrektor artystyczny makijażu Christiana Diora – są spadkobiercami perfekcjonizmu Christiana Diora. Światowa renomą twórczości domu są po części jego uwodzicielskie twarze kampanii reklamowych, w tym Charlize Theron, Natalie Portman i Robert Pattinson.