Kategorie
Perfumy

Moschino Toy Boy – Zabawa na chwilę

perfumy Moschino Toy Boy
Gdy letnie dni powoli zaczynają przemijać, pojawia się pragnienie, aby jak najlepiej je wykorzystać. Wtedy upewnij się, że masz te ostatnie rzeczy, które sprawiają, że o tej porze roku jest wesoło w słońcu.

Jeśli chodzi o zapachy, to nadal chcę znaleźć coś na wzór lekkiej zabawy zamkniętej w butelce. Na szczęście Moschino Toy Boy pojawił się w samą porę, by przedłużyć imprezę o jakiś czas.

Wcale nie tak dawno znalazłem taką samą zabawę we wcześniejszej wersji Moschino Toy 2. Ten zapach uosabiał estetykę dyrektora kreatywnego Moschino, Jeremy’ego Scotta, który chce stworzyć. Toy 2 był odzwierciedleniem świeżego cytrusowo kwiatowego aromatu, który po prostu chciał być zapachem, z którym można się spotykać; pozostawiając oczekiwania za sobą. Jeśli chodzi o perfumy Moschino Toy Boy, robią to samo z bardziej męskiej perspektywy.

Moschino Toy Boy

Yann Vasnier jest perfumiarzem stojącym za Toy Boy i przedstawia ciekawą myśl o perfumach sprzedawanych mężczyznom, tworząc przyprawione owocowo-kwiatowe klimaty. Uważam, że jest to zabawna odmiana typowych męskich tropów zapachowych. Moschino Toy Boy otwiera się wspólnym akordem gruszki i jagód. W ciągu pierwszych kilku sekund nie będziesz się mylił, spodziewając się typowego owocowo-kwiatowego akordu. Pan Vasnier pomaga nieco uporać się z owocami, używając elemi jako substytutu cytrusów, aby złagodzić owoce. Zestaw przypraw złożony z gałki muszkatołowej i goździków również utrzymuje te owoce w ryzach, jednocześnie zapewniając naładowanego przyprawami partnera dla róży w sercu. Do tej części rozwoju byłem naprawdę zafascynowany tym, co zamierzał osiągnąć Vasnier. Niestety to wszystko odchodzi, gdy przypływ Ambermax i Sylkolide zmiażdży go w monolicie lasu i białego piżma. Nie jest zaskakujące, że takie podstawowe porozumienie kończy
się na rynku masowym, ale frustrujące jest to, że niszczy to, co było wcześniej.

Toy Boy od Moschino

Toy Boy ma świetną, 14-16 godzinną trwałość, głównie ze względu na syntetyczne podłoże i przeciętną projekcję. Ta męska kompozycja złożyła się na kolejne perfumy, które wraz z syntetykami tracą całą swoją oryginalność. Jeśli lubisz tego rodzaju syntetyki, wczesna część Toy Boy Moschino pozwoli ci na nową zabawę na drodze do tego podstawowego akordu. Chciałbym, aby ta wczesna impreza trwała nadal, ale tak samo jak lato, też się kończy.