Chyba najbardziej znane perfumy Kenzo to Jungle Elephant. Z pewnością zapach ten nie ma samych zwolenniczek, gdyż jest to woń mocna i intensywna, dla niektórych nazbyt, jednak nie da się koło niego przejść obojętnie. Już sam flakon zwraca uwagę i przywodzi na myśl gorący, duszny orient, a jego zawartość nie odbiega wiele od tych skojarzeń.

Jest to zapach przeznaczony zdecydowanie na wieczór, także dlatego, że wtedy rozwija się najładniej.

Spodoba się wielbicielkom zapachów owocowych, a także nut takich jak lukrecja, ylang ylang, wanilia, ambra i paczula. Wszystko to i jeszcze więcej zapach ten ma w sobie, ale myli się ten, kto pomyśli, że jest przekombinowany – przeciwnie, został tak skomponowany, że dla wielu osób jest wprost idealny.

Inny słynny zapach spośród perfum Kenzo to L eau par. Jest on bardzo elegancki i w przeciwieństwie do poprzednika subtelny, przypadnie więc do gustu niemal każdej kobiecie, idealnie zatem nadaje się na prezent. Zawiera w swym składzie m.in. zapach lilii wodnej, wodnego jaśminu, wanilii i mroźnej mięty wodnej, ale wcale nie jest zapachem typowo wodnym, o czym warto się przekonać na własnej skórze.

Perfumy Kenzo kupisz na www.e-perfumy.sklep.pl